INTENCJE MSZALNE OD 14 XII DO 20 XII 2020 r.
14 XII – poniedziałek
|
|
7.00 |
Śp. Ks. Stanisław Śliwa |
17.00 Krzywe |
Śp. Józef Toczek – od Zofii Librant |
18.00 |
Śp. Mieczysław Diak (greg. 22) |
Ks. Siergiej |
Śp. Ks. Stanisław Śliwa – od parafii (greg. 30 – ostatnia) |
Poza parafią |
Śp. Jan Cipora – od Bronisławy Cipora z rodziną (greg. 2) |
15 XII – wtorek
|
|
7.00 |
Śp. Józefa Kmiotek |
17.00 Krzemienna |
Dziękczynna z okazji 1 urodzin Kamila Niziołek z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski – int. od matki chrzestnej |
18.00 |
Śp. Mieczysław Diak (greg. 23) |
Ks. Siergiej |
Śp. Ks. Stanisław Śliwa – od mieszkańców Dydni (greg. 1) |
Poza parafią |
Śp. Jan Cipora – od Bronisławy Cipora z rodziną (greg. 3) |
16 XII – środa
|
|
7.00 |
O łaskę zdrowia dla Stefana Gaworeckiego i o zdrowie dla wszystkich parafian |
17.00 Obarzym |
Śp. Mieczysław Diak (greg. 24) |
18.00 |
Śp. Anna i Konstanty Szelest |
Ks. Siergiej |
Śp. Ks. Stanisław Śliwa – od mieszkańców Dydni (greg. 2) |
Poza parafią |
Śp. Jan Cipora – od Bronisławy Cipora z rodziną (greg. 4) |
17 XII – czwartek
|
|
7.00 |
Śp. Wiktoria Gaworecka i dusze w czyśćcu cierpiące |
17.00 Temeszów |
Śp. Mieczysław Diak (greg. 25) |
18.00 |
Śp. Roman Indyk w 3 r. śm. |
Ks. Siergiej |
Śp. Ks. Stanisław Śliwa – od mieszkańców Dydni (greg. 3) |
Poza parafią |
Śp. Jan Cipora – od Bronisławy Cipora z rodziną (greg. 5) |
18 XII – piątek
|
|
7.00 |
Śp. Mieczysław Diak (greg. 26) |
18.00 |
1. Śp. Ignacy Wójcik – od koleżanek z Dziedzica 2. Śp. Marcel Czebieniak |
Ks. Siergiej |
Śp. Ks. Stanisław Śliwa – od mieszkańców Dydni (greg. 4) |
Poza parafią |
Śp. Jan Cipora – od Bronisławy Cipora z rodziną (greg. 6) |
19 XII – sobota
|
|
7.00 |
Wynagradzająca za zniewagi wizerunków Matki Bożej i Jezusa Chrystusa |
18.00 |
1. Śp. Mieczysław Diak (greg. 27) 2. Śp. Stanisław Spólnik w 30 r. śm. – od syna Mariana |
Ks. Siergiej |
Śp. Ks. Stanisław Śliwa – od mieszkańców Dydni (greg. 5) |
Poza parafią |
Śp. Jan Cipora – od Bronisławy Cipora z rodziną (greg. 7) |
20 XII – niedziela
|
|
07.30 |
Śp. Mieczysław Diak (greg. 28) |
11.00 |
Śp. Stefan Brożyna – od pracowników Samorządowego Przedszkola w Dydni |
Ks. Siergiej |
Śp. Ks. Stanisław Śliwa – od mieszkańców Dydni (greg. 6) |
Poza parafią |
Śp. Jan Cipora – od Bronisławy Cipora z rodziną (greg. 8) |
16.00 |
Śp. Janina Rozmus – od bratowej Heleny i dzieci z rodzinami |
KAPLICE DOJAZDOWE
|
|
Krzywe |
Dziękczynna z prośbą o zdrowie i błog. Boże da Sióstr z Róży Doroty Szajnowskiej oraz za śp. Janinę Wójcik |
Krzemienna |
Za parafian |
Obarzym |
Śp. Maria Drobot – od córki Anny z Mężem |
Temeszów |
Śp. Szczepan, Kazimierz, Apolonia Bryczek |