INTENCJE MSZALNE
OD 20 XI DO 26 XI 2023 r.
20 XI – Poniedziałek – bł. Rafała Kalinowskiego
|
|
7.00 |
Śp. z rodziny Boconiów, Gaworeckich i Kozimorów |
Krzywe |
Dziękczynno-błagalna za żyjących i zmarłych z rodziny Pytlowanych |
Poza parafią |
Śp. Maria Bok – od Jana Toczka |
Śp. Roman Morajko – od sąsiada Adama z rodziną |
|
18.00 |
Śp. Aniela, Walenty Porada |
Poza parafią |
Śp. Anna Kraczkowska – od siostrzenicy Katarzyny |
Śp. Florian Serafin (greg. 20) |
|
Śp. Grzegorz Kocaj – od kolegów z pracy |
|
Śp. Piotr Sokołowski – od rodziny z Jabłonki |
|
Śp. Wanda i Stanisław Bober |
|
21 XI – Wtorek – Ofiarowanie NMP
|
|
7.00 |
Za zmarłych spoczywających na cmentarzu i za żyjących parafian |
Krzemienna |
Śp. Florian Serafin (greg. 21) |
18.00 |
Dziękczynno-błagalna z okazji 35 r. ślubu |
Poza parafią |
Śp. Anna Kraczkowska – od rodziny Kibała z Niebocka |
Śp. Grzegorz Kocaj – od Anety i Marleny Bluj |
|
Śp. Maria Bok – od Grażyny i Czesława Sławęckich |
|
Śp. Maria i Jan Szajnowscy |
|
Śp. Piotr Sokołowski – od Zosi i rodziny Sokołowskich z Jabłonki |
|
22 XI – Środa – św. Cecylii
|
|
7.00 |
Śp. Piotr Sokołowski – od córki Aleksandry z rodziną |
Obarzym |
W intencji rodzin z Obarzyma przygotowujących wieniec |
18.00 |
Dziękczynno-błagalna za żyjące i zmarłe Siostry z Róży |
Poza parafią |
O Boże błog. dla rodziny Ciobanów |
Śp. Anna Kraczkowska – od pracowników sklepu Premium |
|
Śp. Florian Serafin (greg. 22) |
|
Śp. Grzegorz Kocaj – od koleżanek Katarzyny z Krosno Glass |
|
Śp. Maria Bok – od rodziny Serwatków z Krzywego |
|
23 XI – Czwartek
|
|
7.00 |
Śp. Florian Serafin (greg. 23) |
Temeszów |
Śp. Maria Jankowska – od kuzyna Zygmunta z rodziną |
Poza parafią |
Śp. Danuta Demczak – od Rady Gminy Dydnia |
18.00 |
Śp. Teresa i Michał Kraczkowscy |
Poza parafią |
Śp. Anna Kraczkowska – od rodziny Blamów |
Śp. Grzegorz Kocaj – od rodziny Janowiczów |
|
Śp. Maria Bok – od rodziny Pocałuniów z Dydni |
|
Śp. Piotr Sokołowski – od Zofii i rodziny Sokołowskich z Jabłonki |
|
24 XI – Piątek – św. Męczenników koreańskich
|
|
7.00 |
Śp. Piotr Sokołowski – od rodziny Blujów |
18.00 |
Śp. Grzegorz Kocaj – od koleżanek córki Leny ze SP w Dydni |
Poza parafią |
Śp. Anna Kraczkowska – od sąsiadów Niedzielskich |
Śp. Florian Serafin (greg. 24) |
|
Śp. Maria Bok – od rodziny Boconiów z Krzywego |
|
25 XI – Sobota
|
|
7.00 |
Śp. Grzegorz Kocaj – od wychowawcy, koleżanek i kolegów córki Leny z Liceum |
18.00 |
Śp. Janina i Tadeusz Adamscy – od dzieci |
Poza parafią |
Śp. Anna Kraczkowska – od sąsiadów Niedzielskich |
Śp. Florian Serafin (greg. 25) |
|
Śp. Maria Bok – od rodziny Leszczyków |
|
Śp. Piotr Sokołowski – od sąsiadów Niedzielskich |
|
26 XI – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
|
|
7.30 |
Śp. Florian Serafin (greg. 26) |
11.00 |
Śp. Marian Szmyd w 4 r. śm. |
16.00 |
Śp. Teresa Cyparska – od męża |
Poza parafią |
Śp. Anna Kraczkowska – od kuzynki Beaty z rodziną |
Śp. Piotr Sokołowski – od sąsiadów Szczepków |
|
KAPLICE DOJAZDOWE |
|
Krzywe |
Za zmarłych z rodziny Szubów |
Poza parafią |
Śp. Maria Bok – od siostry Janiny z rodziną |
Śp. Roman Morajko – od chrześniaka Marka |
|
Krzemienna |
Za parafian |
Obarzym |
Śp. Antonina, Kazimierz i zmarłe Rodzeństwo – od Janiny |
Temeszów |
Śp. Maria Jankowska – od brata Włodzimierza z Żoną |
Poza parafią |
Śp. Danuta Demczak – od Rady Gminy Dydnia |