INTENCJE MSZALNE
OD 30 X DO 5 XI 2023 r.
30 X – Poniedziałek
|
|
7.00 |
Śp. Maria Bok – od syna Antoniego z Żoną |
18.00 |
Śp. Anna Szuba (greg. 30 – ostatnia) |
Poza parafią |
Śp. Florian Serafin – od bratanicy Henryki Pawlik z rodziną |
Śp. Grzegorz Kocaj – od koleżanki Agnieszki |
|
Śp. Grzegorz Wójcik – od Grzegorza z rodziną |
|
Śp. Helena Szelest – od rodziny Dmitrzaków, Adamskich i Myćków z Jabłonki |
|
Śp. Roman Morajko |
|
Śp. Stanisław Indyk – od Angeliki i Szymona Sawczaków |
|
31 X – Wtorek
|
|
7.00 |
Śp. Maria Bok – od siostry Janiny z rodziną |
18.00 |
Śp. Grzegorz Malawski – od brata Mariusza z Żoną |
Poza parafią |
Śp. Bronisława Cipora – od Eugeniusza Boconia |
Śp. Florian Serafin – od rodziny Jagodzińskich |
|
Śp. Grzegorz Kocaj – od Sióstr z Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy |
|
Śp. Grzegorz Wójcik – od Grona Pedagogicznego i Pracowników Zespołu Szkół w Niebocku |
|
Śp. Helena Szelest – od rodziny Dmitrzaków, Adamskich i Myćków z Jabłonki |
|
Śp. Stanisław Indyk – od Dyrekcji, Rady Pedagogicznej Szkoły Podstawowej w Dydni |
|
1 XI – Środa – Uroczystość Wszystkich Świętych
|
|
7.30 |
Śp. Florian Serafin (greg. 1 – rozpoczęcie) |
11.00 |
Śp. Teresa Cyparska – od męża z rodziną |
14.00 |
Za parafian |
Poza parafią |
Śp. Grzegorz Kocaj – od Sióstr z Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy |
Śp. Grzegorz Wójcik – od chrześniaka Piotra z rodziną |
|
Śp. Ryszard i Marian Szelest |
|
Śp. Stanisław Indyk – od kuzynki Krystyny Sokołowskiej |
|
KAPLICE DOJAZDOWE |
|
Krzywe |
Śp. Danuta, Julian |
Poza parafią |
Śp. Maria Bok – od wnuka Marcina z Magdaleną |
Śp. Roman Morajko – od siostrzeńca Tomasza |
|
Krzemienna |
Śp. Rodzice i Rodzeństwo – od Heleny |
Obarzym |
W intencji Panu Bogu wiadomej |
Temeszów |
Śp. Adam Serwański – od Mamy |
Poza parafią |
Śp. Danuta Demczak – od rodziny Kłyżów |
Śp. Maria Jankowska – od rodziny Zajączkowskich |
|
2 XI – Czwartek – Wszystkich Wiernych Zmarłych
|
|
7.00 |
Śp. Bronisława Cipora – od szwagierki Heleny i córek z rodzinami |
18.00 |
Śp. Grzegorz Malawski – od brata Janusza |
Poza parafią |
Śp. Grzegorz Kocaj – od Sióstr z Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy |
Śp. Grzegorz Wójcik – od bratanicy Joli z mężem |
|
Śp. Stanisław Indyk – od Dyrekcji, Rady Pedagogicznej Szkoły Podstawowej w Dydni |
|
KAPLICE DOJAZDOWE |
|
Krzywe |
Śp. Maria Bok – od syna Antoniego z Żoną |
Poza parafią |
Śp. Roman Morajko – od kuzynek ze Śląska z rodzinami |
Krzemienna |
Śp. Florian Serafin (greg. 2) |
Obarzym |
W intencji Panu Bogu wiadomej |
Temeszów |
Śp. Maria Jankowska – od rodziny Kłyż |
Poza parafią |
Śp. Danuta Demczak – od swatów: Franciszka i Zofii Klimowiczów |
3 XI – Piątek
|
|
7.00 |
Śp. Czesław, Kazimierz |
18.00 |
Śp. Zdzisław Frydryk |
Poza parafią |
Śp. Grzegorz Kocaj – od Sióstr z Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy |
Śp. Grzegorz Wójcik – od Ireny Rzepka z rodziną |
|
Śp. Stanisław Indyk – od cioci Marii Indyk |
|
Krzemienna |
Śp. Florian Serafin (greg. 3) |
Krzywe |
Śp. Stanisław Kot w 1 r. śm. |
Poza parafią |
Śp. Maria Bok – od wnuka Krzysztofa z rodziną |
Śp. Roman Morajko – od siostrzeńca Łukasza |
|
Temeszów |
Śp. Andrzej Pytlowany – od Siostry z rodziną |
Poza parafią |
Śp. Danuta Demczak – od sąsiada Zbigniewa Skrabalaka |
Śp. Maria Jankowska – od Marii Łazorowicz |
|
Obarzym |
W intencji Panu Bogu wiadomej |
4 XI – Sobota – św. Karola Boromeusza
|
|
7.00 |
W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za zniewagi, bluźnierstwa i obelgi, którymi jest ranione |
18.00 |
Śp. Maria Bok – od syna Kazimierza z rodziną |
Poza parafią |
Śp. Florian Serafin (greg. 4) |
Śp. Grzegorz Kocaj – od kolegi Szymona Kmiotka z rodziną |
|
Śp. Grzegorz Wójcik – od siostry szwagierki Wiesławy |
|
5 XI – XXXI Niedziela Zwykła
|
|
7.30 |
Śp. Teresa Cyparska – od męża Tadeusza z rodziną |
11.00 |
Dziękczynno-błagalna za żyjące i zmarłe Siostry z Róży |
16.00 |
Śp. Joanna Pytlowana |
Poza parafią |
Śp. Grzegorz Kocaj – od Barbary i Henryka Kmiotków |
Śp. Grzegorz Wójcik – od pracowników firmy „Suwała” |
|
KAPLICE DOJAZDOWE |
|
Krzywe |
Dziękczynno-błagalna za żyjących i zmarłych Braci z Róży |
Poza parafią |
Śp. Maria Bok – od wnuczki Ilony z rodziną |
Śp. Roman Morajko – od siostrzeńca Tomasza |
|
Krzemienna |
Śp. Florian Serafin (greg. 5) |
Obarzym |
Za parafian |
Temeszów |
Śp. Danuta Demczak – od Sióstr z Róż różańcowych z Temeszowa |
Poza parafią |
Śp. Maria Jankowska – od Koła Gospodyń Wiejskich w Temeszowie |