INTENCJE MSZALNE
OD 27 XII 2021 DO 2 I 2022 r.
27 XII – Poniedziałek – św. Jana Apostoła
|
|
18.00 |
1. Dziękczynno-błagalna w intencji żyjących i zmarłych parafian z Dydni z rejonu numerów od 1 do 60 2. W 50 r. ślubu Jadwigi i Jana i w 16 r. śm. współmałżonka Jana |
17.00 Krzemienna |
Dziękczynno-błagalna w intencji żyjących i zmarłych parafian z Krzemiennej z rejonu numerów od 1 do 60 |
17.00 Krzywe |
Dziękczynno-błagalna w intencji żyjących i zmarłych parafian z Krzywego z rejonu numerów od 1 do 55 |
Poza parafią |
1. Śp. Karol Paraniak – od Majewskich z Polany |
|
2. Śp. Michał Pocałuń – od kolegi Artura |
|
3. Śp. Marian Szmyd (greg. 26) |
|
4. Śp. Wojciech Chorążak – od rodziny Adamskich z Grabówki |
28 XII – Wtorek – Świętych Młodzianków
|
|
18.00 |
1. Dziękczynno-błagalna w intencji żyjących i zmarłych parafian z Dydni z rejonu numerów od 61 do 120 2. Śp. Józef Pocałuń i zmarli z rodziny |
17.00 Krzemienna |
Dziękczynno-błagalna w intencji żyjących i zmarłych parafian z Krzemiennej z rejonu numerów od 61 do 122 |
17.00 Krzywe |
Dziękczynno-błagalna w intencji żyjących i zmarłych parafian z Krzywego z rejonu numerów od 56 do 111 |
Poza parafią |
1. Śp. Karol Paraniak – od Lucyny i Jana Penar |
|
2. Śp. Michał Pocałuń – od rodziny Cyparskich |
|
3. Śp. Marian Szmyd (greg. 27) |
|
4. Śp. Wojciech Chorążak – od rodziny Stanisławczyk |
29 XII – Środa
|
|
18.00 |
1. Dziękczynno-błagalna w intencji żyjących i zmarłych parafian z Dydni z rejonu numerów od 121 do 180 2. Śp. Maria i Józef Fejdasz, Krystyna Wronkowicz |
17.00 Obarzym |
Dziękczynno-błagalna w intencji żyjących i zmarłych parafian z Obarzyma z rejonu numerów od 1 do 50 |
17.00 Temeszów |
Dziękczynno-błagalna w intencji żyjących i zmarłych parafian z Temeszowa z rejonu numerów od 1 do 45 |
Poza parafią |
1. Śp. Karol Paraniak – od Ireny Ścibor |
|
2. Śp. Michał Pocałuń – od rodziny Cyparskich |
|
3. Śp. Marian Szmyd (greg. 28) |
|
4. Śp. Wojciech Chorążak – od Zofii Nieznańskiej |
30 XII – Czwartek
|
|
18.00 |
1. Dziękczynno-błagalna w intencji żyjących i zmarłych parafian z Dydni z rejonu numerów od 181 do 240 2. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże dla rodziny Pocałuń |
17.00 Obarzym |
Dziękczynno-błagalna w intencji żyjących i zmarłych parafian z Obarzyma z rejonu numerów od 51 do 110 |
17.00 Temeszów |
Dziękczynno-błagalna w intencji żyjących i zmarłych parafian z Temeszowa z rejonu numerów od 46 do 90 |
Poza parafią |
1. Śp. Józef Kłodowski – od Żony |
|
2. Śp. Michał Pocałuń – od rodziny Sztaba |
|
3. Śp. Marian Szmyd (greg. 29) |
|
4. Śp. Wojciech Chorążak – od Anny Fejdasz |
31 XII – Piątek
|
|
16.00 Krzemienna |
Śp. Józef Chowański – od Żony |
16.00 Krzywe |
Śp. Tadeusz Dereń – od Róży św. Faustyny (zelator: Henryk Cipora) |
16.00 Obarzym |
Śp. Tadeusz Szul |
16.00 Temeszów |
Śp. Franciszek Gilar – od syna Wiesława z Żoną |
17.00 |
Śp. Marian Szmyd (greg. 30) |
Poza parafią |
1. Śp. Józef Kłodowski – od Żony |
|
2. Śp. Ks. Stanisław Śliwa – od Renaty i Damiana Wydrzyńskich z dziećmi |
|
3. Śp. Michał Pocałuń – od matki chrzestnej |
|
4. Śp. Wojciech Chorążak – od rodziny Morajko |
1 I – Sobota – Świętej Bożej Rodzicieli Maryi
|
|
7.30 |
Śp. Kazimierz Pocałuń w 2 r. śm. |
11.00 |
Śp. Krystian Frydryk |
16.00 |
W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za zniewagi, bluźnierstwa i obelgi, którymi jest ranione |
Poza parafią |
1. Śp. Józef Kłodowski – od Żony |
|
2. Śp. Michał Pocałuń – od kuzynek z Londynu |
|
3. Śp. Ks. Stanisław Śliwa – od Ireny i Romana Janowicz z rodziną |
KAPLICE DOJAZDOWE |
|
Krzywe |
Śp. Józef Nabywaniec |
Krzemienna |
Śp. Marian Klimowicz w r. śm. |
Obarzym |
Śp. Józefa, Kazimierz i Michał Winniccy i Czesława Adamus |
Temeszów |
Śp. Ludwik, Stefania, Marian |
2 I – II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM
|
|
7.30 |
Śp. Bracia z Róży św. Floriana (zelator: Henryk Kmiotek) |
11.00 |
Dziękczynno-błagalna w intencji Sióstr z Róży św. Rodziny |
Poza parafią |
1. Śp. Józef Kłodowski – od Małgorzaty Spólnik z rodziną |
|
2. Śp. Michał Pocałuń – od cioci Agnieszki i dzieci z rodzinami |
|
3. Śp. Ks. Stanisław Śliwa – od Ireny i Romana Janowicz z rodziną |
|
4. Śp. Dorota, Wojciech, Janina, Lesław, Andrzej |
16.00 |
Za parafian |
KAPLICE DOJAZDOWE |
|
Krzywe |
Śp. Ks. Adam Drewniak – od mieszkańców Krzywego |
Krzemienna |
Śp. Stanisława i Roman Gil |
Obarzym |
Śp. Teresa i Władysław Drozd |
Temeszów |
Śp. Józefa, Michał, Roman i Jan Sobolak |