INTENCJE MSZALNE
OD 15 XI DO 21 XI 2021 r.
15 XI – Poniedziałek
|
|
7.00 |
Śp. z rodziny Gaworeckich i wszystkich zmarłych |
18.00 |
Śp. Tadeusz i Janina Kłodowscy |
Krzywe |
Śp. Danuta – od dzieci z rodzinami |
Poza parafią |
1. Śp. Józefa Szul – od chrześniaka Władysława z rodziną z Wary |
|
2. Śp. Zbigniew Bogaczewicz – od wnuka Piotra z rodziną |
|
3. Śp. Janina Bluj (greg. 11) |
|
4. O zdrowie i wzrost żywej wiary dla Janka - od rodziny Komorowskich i Skalskich |
|
5. Śp. Cecylia Wojnar (greg. 7) |
16 XI – Wtorek
|
|
7.00 |
O zdrowie i Boże błogosławieństwo |
18.00 |
Śp. Bolesława Bocoń |
Krzemienna |
Śp. Cecylia Wojnar (greg. 8) |
Poza parafią |
1. Śp. Józefa Szul – od Koleżanek córki Ewy z Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala w Krośnie |
|
2. Śp. Zbigniew Bogaczewicz – od swatowej Krystyny |
|
3. Śp. Janina Bluj (greg. 12) |
|
4. O zdrowie dla Jana i Heleny, oraz o jedność łaskę przebaczenia w rodzinie i błogosławieństwo na dalsze lata życia – od rodziny Komorowskich i Skalskich |
|
5. Śp. Franciszek Gilar – od Marii Kolano |
17 XI – Środa – św. Elżbiety Węgierskiej
|
|
7.00 |
Śp. z rodziny Czoporów i Nowaków |
18.00 |
Za żyjące i zmarłe Siostry z Róży MB Ostrobramskiej |
Obarzym |
Śp. Eugeniusz Gładysz – od Żony |
Poza parafią |
1. Śp. Józefa Szul – od Rady Gminy Dydnia |
|
2. Śp. Antoni Rachwalski – od siostrzenicy Ewy z rodziną |
|
3. Śp. Janina Bluj (greg. 13) |
|
4. Zmarli z rodziny Krakowskich |
|
5. Śp. Cecylia Wojnar (greg. 9) |
18 XI – Czwartek – bł. Karoliny Kózkówny
|
|
7.00 |
Śp. z rodziny Sierotników |
18.00 |
Śp. Mirosław Dudek – od żony Agaty |
Temeszów |
Śp. Janina Bluj (greg. 14) |
Poza parafią |
1. Śp. Józefa Szul – od Rady Gminy Dydnia |
|
2. Śp. Antoni Rachwalski – od Zbyszka Dobosza z rodziną |
|
3. Śp. Franciszek Gilar – od wnuków Łukasz i Justyny |
|
4. Zmarli z rodziny Piegdoń |
|
5. Śp. Cecylia Wojnar (greg. 10) |
19 XI – Piątek
|
|
7.00 |
Śp. Tadeusz Dereń – od siostry Heleny z rodziną |
18.00 |
1. Śp. Maria Rybczak – od Syna z rodziną 2. Śp. Mirosław Dudek – od chrześnicy Oli |
O. Edward |
Śp. Janina Bluj (greg. 15) |
Poza parafią |
1. Śp. Józefa Szul – od rodziny Stachyraków z Krosna |
|
2. Śp. Antoni Rachwalski – od rodziny Oleniacz |
|
3. O błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla Anny i Damiana z dziećmi |
|
4. Śp. Cecylia Wojnar (greg. 11) |
20 XI – Sobota- św. Rafała Kalinowskiego
|
|
7.00 |
Śp. Tadeusz Dereń – od siostry Marii Kramarczyk |
18.00 |
1. Śp. Kazimierz Bluj w 20 r. śm. 2. Śp. Mirosław Dudek – od Bartka dla wujka |
Poza parafią |
1. Śp. Józefa Szul – od Haliny Batruch z rodziną |
|
2. Śp. Antoni Rachwalski – od Heleny Szmyd |
|
3. Śp. Janina Bluj (greg. 16) |
|
4. Śp. Maria, Stanisław, Stanisława |
|
5. Śp. Cecylia Wojnar (greg. 12) |
21 XI – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
|
|
7.30 |
Za parafian |
9.00 |
W intencji dzieci i ich rodzin |
11.00 |
Śp. Roman Milczanowski w 1 r. śm. – od Rodziny |
Poza parafią |
1. Śp. Józefa Szul – od Marii Florko z rodziną |
|
2. Śp. Antoni Rachwalski – od Stanisława Pytlowanego z rodziną |
16.00 |
Śp. Marian Szmyd w 2 r. śm. |
KAPLICE DOJAZDOWE |
|
Krzywe |
Śp. Zbigniew Szuba w r. śm. i zmarli z tej Rodziny |
Krzemienna |
Śp. Cecylia Wojnar (greg. 13) |
Obarzym |
Śp. Mirosław Dudek – od Mamy i Taty z Obarzyma |
Poza parafią |
Śp. Józefa Szul – od wnuka Szymona |
Temeszów |
Śp. Janina Bluj (greg. 17) |
Poza parafią |
1. Śp. Franciszek Gilar – od wnuczki Eweliny z rodziną |
|
2. Śp. Franciszek Gilar – od Marka i Bogumiły Kolano |