INTENCJE MSZALNE
OD 5 VI DO 11 VI 2023 r.
5 VI – Poniedziałek – św. Bonifacego, biskupa i męczennika
|
|
7.00 |
Śp. Bogdan |
17.00 Krzywe |
Dziękczynno-błagalna za żyjących i zmarłych z rodziny Turoń |
18.00 |
Śp. Irena |
Poza parafią |
Śp. Anna Czeleń |
Śp. Grzegorz Wójcik – od Radnych Gminy Dydnia (greg. 5) |
|
Śp. Jerzy Cipora – od Grażyny Gubernat z rodziną |
|
Śp. Zofia Chowańska (greg. 16) |
|
6 VI – Wtorek
|
|
7.00 |
Śp. Ks. Marek Siedlecki |
17.00 Krzywe |
Dziękczynno-błagalna za żyjących i zmarłych z rodziny Howorko |
18.00 |
Śp. Stanisław Niedzielski |
Poza parafią |
Dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubu Aldony i Bogdana |
Śp. Anna Szuba – od Heleny Szmyd |
|
Śp. Grzegorz Wójcik – od Radnych Gminy Dydnia (greg. 6) |
|
Śp. Jerzy Cipora – od Kazimierza Kłodowskiego z rodziną |
|
|
Śp. Zofia Chowańska (greg. 17) |
7 V – Środa
|
|
7.00 |
Śp. Genowefa Łuczycka – od córki Haliny z rodziną |
9.00 |
W intencji społeczności Szkoły Podstawowej im. Świętej Królowej Jadwigi w Dydni z okazji Święta Patronalnego |
17.00 Krzywe |
Dziękczynno-błagalna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla Eugenii Wójcik, dzieci, wnuków, sióstr i całej rodziny |
18.00 |
O łaskę uzdrowienia |
Poza parafią |
Śp. Anna Szuba – od Magdaleny Niedzielskiej z rodziną |
Śp. Jerzy Cipora – od rodziny Niewiadomskich z Starej Wsi |
|
Śp. Zofia Chowańska (greg. 18) |
|
8 VI – Czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej
|
|
7.30 |
Śp. Teresa Cyparska – od męża z rodziną |
9.00 |
Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błog. dla Anny i jej rodziny za wstawiennictwem św. Jana Pawła II |
11.00 |
W intencji dzieci z klasy IV i ich rodzin z okazji rocznicy I Komunii Świętej |
Poza parafią |
Śp. Grzegorz Wójcik – od Radnych Gminy Dydnia (greg. 8) |
KAPLICE DOJAZDOWE |
|
Krzywe |
Śp. Jerzy Cipora – od żony Janiny |
Krzemienna |
Śp. Zofia Chowańska (greg. 19) |
Obarzym |
Za parafian |
Temeszów |
Dziękczynno-błagalna za żyjących i zmarłych z rodziny Kułak |
9 VI – Piątek
|
|
17.00 Krzywe |
Dziękczynno-błagalna za żyjących i zmarłych z rodziny Wójcików |
18.00 |
Dziękczynno-błagalna w 50 r. sakramentu małżeństwa |
Poza parafią |
Śp. Grzegorz Wójcik – od Radnych Gminy Dydnia (greg. 9) |
Śp. Jerzy Cipora – od rodziny Szarków ze Starej Wsi |
|
Śp. Zofia Chowańska (greg. 21) |
|
10 VI – Sobota
|
|
7.00 |
Śp. Jan Piskorowski – od syna Rafała z rodziną |
17.00 Krzywe |
Dziękczynno-błagalna za żyjących i zmarłych z rodziny Bok |
18.00 |
O łaskę uzdrowienia |
Poza parafią |
Śp. Grzegorz Wójcik – od Radnych Gminy Dydnia (gr. 10) |
Śp. Zofia Chowańska (greg. 21) |
|
11 VI – X Niedziela Zwykła
|
|
7.30 |
Za parafian |
11.00 |
Śp. Maria, Franciszek Sobolak, Zofia, Jan i Marian Jodłowscy |
Poza parafią |
Śp. Grzegorz Wójcik – od Radnych Gminy Dydnia (gr. 11) |
16.00 |
Dziękczynno-błagalna za żyjące zmarłe Siostry z Róży św. Antoniego (zelator: Irena Janowicz) |
KAPLICE DOJAZDOWE |
|
Krzywe |
Dziękczynno-błagalna dla żyjących i zmarłych Sióstr z Róży |
Krzemienna |
Śp. Zofia Chowańska (greg. 22) |
Obarzym |
Śp. Zofia Uryć (greg 1 – rozpoczęcie) |
Temeszów |
Dziękczynno-błagalna w 89 r. ur. Marii Serwańskiej z prośbą |