INTENCJE MSZALNE
OD 13 II DO 19 II 2023 r.
13 II – Poniedziałek
|
|
7.00 |
Śp. Anna Milczanowska – od pani Jadzi i pani Ewy |
17.00 Krzywe |
Śp. Mieczysław Haduch – od syna Marka |
18.00 Obarzym |
O Boże błog. dla rodziny i potrzebne łaski dla dzieci |
Poza parafią |
Śp. Czesława Szul – od Jolanty i Marka Witkowskich |
18.00 |
Śp. Maria Szajnowska (greg. 30 – zakończenie) |
Poza parafią |
Śp. Jadwiga Kraczkowska – od rodziny Plebanów |
14 II – Wtorek – św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy
|
|
7.00 |
O szczęśliwą operację dla Wiesława |
17.00 Krzemienna |
Śp. Stanisław |
18.00 Obarzym |
|
Poza parafią |
Śp. Czesława Szul – od Marii Szul i rodziny Kędrów |
18.00 |
Śp. Wiktoria Skrabalak |
Poza parafią |
Śp. Jadwiga Kraczkowska – od Pracowników Samorządowego Przedszkola i Żłobka Gminnego w Dydni |
15 II – Środa
|
|
7.00 |
Śp. Teresa Cyparska – od córki Iwony |
17.00 Obarzym |
|
Poza parafią |
Śp. Czesława Szul – od Anny z Robertem i Moniką z USA |
18.00 |
Śp. Franciszka Milczanowska |
Poza parafią |
Śp. Jadwiga Kraczkowska – od Pracowników Samorządowego Przedszkola i Żłobka Gminnego w Dydni |
Śp. Stanisława Ryń – od wnuków: Moniki, Krzysztofa i Tomasza |
|
16 II – Czwartek
|
|
7.00 |
Śp. Teresa Cyparska – od córki Katarzyny |
17.00 Temeszów |
Śp. Genowefa, Bronisław – od Siostry z rodziną |
Poza parafią |
Śp. Anna Milczanowska – od rodziny Gratkowskich |
18.00 Obarzym |
|
Poza parafią |
Śp. Czesława Szul – od Anny z Robertem i Moniką z USA |
18.00 |
Śp. Piotr Piegdoń w 2 r. śm., Józef Piegdoń w 27 r. śm. |
Poza parafią |
Śp. Jadwiga Kraczkowska – od KGW z Dydni |
Śp. Stanisława Ryń – od wnuków: Moniki, Krzysztofa i Tomasza |
|
17 II – Piątek
|
|
7.00 |
Śp. Teresa Cyparska – od córki Katarzyny |
17.00 Obarzym |
|
Poza parafią |
Śp. Czesława Szul – od Anny z Robertem i Moniką z USA |
18.00 |
Śp. Stefania, Mieczysław, Bogumiła Wójcik, Anna Kopiczak |
Poza parafią |
Śp. Jadwiga Kraczkowska – od KGW z Dydni |
Śp. Stanisława Ryń – od wnuków: Moniki, Krzysztofa i Tomasza |
|
18 II – Sobota
|
|
7.00 |
Śp. Teresa Cyparska – od córki Katarzyny |
16.00 Obarzym |
|
18.00 |
Dziękczynna w 90 r. urodzin Heleny |
Poza parafią |
Śp. Jadwiga Kraczkowska – od KGW z Dydni |
Śp. Stanisława Ryń – od wnuków: Wioli, Ani i Piotra |
|
19 II – VII Niedziela Zwykła
|
|
7.30 |
Za parafian |
9.00 |
W intencji dzieci i rodzin z naszej parafii |
11.00 |
Śp. Maria Szajnowska – od Sióstr z Róży św. Faustyny (zelator: Piegdoń Stanisława) |
Poza parafią |
Śp. Stanisława Ryń – od wnuków: Wioli, Ani i Piotra |
16.00 |
Śp. Stefania i Józef Szuba – od Syna |
KAPLICE DOJAZDOWE |
|
Krzywe |
Śp. Mieczysław Haduch – od córki Haliny z mężem |
Poza parafią |
Śp. Jadwiga Kraczkowska – od Roberta i Elżbiety Pocałuń |
Krzemienna |
Śp. Roman, Stanisława |
Obarzym |
Śp. Zofia i Mieczysław Łuczyccy |
Temeszów |
Śp. Janina Bluj – od męża, synów i wnuków |
Poza parafią |
Śp. Anna Milczanowska – od rodziny Paraniaków |