INTENCJE MSZALNE
OD 30 I DO 5 II 2023 r.
30 I – Poniedziałek
|
|
7.00 |
Śp. Barbara Kocaj – od syna Andrzeja z rodziną |
Obarzym |
|
18.00 |
Śp. Stanisława Ryń – od Męża |
Poza parafią |
Śp. Aniela Kocyła – od Dyrekcji i Rady Pedagogicznej Szkoły Podstawowej w Dydni |
Śp. Jadwiga Kraczkowska – od Agnieszki, Bożeny i Ireny – koleżanek córki Moniki |
|
Śp. Ludwik Strzałka (greg. 25) |
|
Śp. Maria Szajnowska (greg. 16) |
|
Śp. Stanisław Jodłowski – od wujka i cioci Sękały z rodziną |
|
Śp. Stanisław Kot – od kuzynki Anny z rodziną z Sanoczka |
|
31 I – Wtorek – św. Jana Bosko, prezbitera
|
|
7.00 |
Dziękczynno-błagalna dla księży posługujących w naszej parafii |
Obarzym |
|
18.00 |
Śp. Jan i Agnieszka Sierotnik |
Poza parafią |
Śp. Aniela Kocyła – od Dyrekcji i Rady Pedagogicznej Szkoły Podstawowej w Dydni |
Śp. Jadwiga Kraczkowska – od rodziny Kondrackich z Jabłonki |
|
Śp. Ludwik Strzałka (greg. 26) |
|
Śp. Maria Szajnowska (greg. 17) |
|
Śp. Stanisław Jodłowski – od Barbary Młynarskiej z rodziną |
|
Śp. Stanisław Kot – od Teresy z rodziną z Sanoczka |
|
1 II – Środa
|
|
7.00 |
Śp. Józefa i Bronisław Serafin – od Henryka z rodziną |
Obarzym |
|
18.00 |
Śp. Jacek Nieznański w 2 r. śm. |
Poza parafią |
Śp. Jadwiga Kraczkowska – od rodziny Kondrackich z Jabłonki |
Śp. Ludwik Strzałka (greg. 27) |
|
Śp. Maria Szajnowska (greg. 18) |
|
Śp. Stanisław Jodłowski – od rodziny Ślęczków i Zbiegniów |
|
Śp. Stanisław Kot – od kuzynek Józefy Łukaszyk i Marii Koczera |
|
2 II – Czwartek – Święto Ofiarowania Pańskiego
|
|
7.00 |
Śp. Stanisława Ryń – od Męża |
Krzemienna |
Dziękczynno-błagalna za żyjących i zmarłych z rodziny Kibałów i Turoni |
Krzywe |
Śp. Aniela Kocyła – od córki Janiny z mężem |
Obarzym |
|
Temeszów |
Śp. Ludwik Strzałka (greg. 28) |
Poza parafią |
Śp. Anna Milczanowska – od Kingi z mężem i synem |
18.00 |
Śp. Kazimierz Piegdoń w 5 r. śm. |
Poza parafią |
Śp. Jadwiga Kraczkowska – od Barbary i Romana Kulon z rodziną |
Śp. Maria Szajnowska (greg. 19) |
|
Śp. Stanisław Jodłowski – od Dyrektora i Pracowników Przedszkola |
|
Śp. Stanisław Kot – od Koła Gospodyń Wiejskich z Krzywego |
|
3 II – Piątek
|
|
7.00 |
Śp. Stanisława Ryń – od Heleny Paraniak |
Krzemienna |
Dziękczynno-błagalna za żyjących i zmarłych z rodziny Sokołowskich |
Krzywe |
Śp. Bolesław Szajnowski, Józef i Katarzyna Dobosz |
Poza parafią |
Śp. Jadwiga Kraczkowska – od Barbary i Romana Kulon z rodziną |
Śp. Stanisław Kot – od KGW z Krzywego |
|
Obarzym |
|
Temeszów |
Śp. Ludwik Strzałka (greg. 29) |
Poza parafią |
Śp. Anna Milczanowska – od rodziny Bocoń |
18.00 |
Śp. Maria Szajnowska (greg. 20) |
Poza parafią |
Śp. Stanisław Jodłowski – od Dyrektora i Pracowników Przedszkola |
4 II – Sobota
|
|
7.00 |
W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za zniewagi, bluźnierstwa i obelgi, którymi jest ranione |
Obarzym |
|
18.00 |
Śp. Adam Piegdoń w 5 r. śm |
Poza parafią |
Śp. Jadwiga Kraczkowska – od rodziny Cyparskich z Jabłonki |
Śp. Ludwik Strzałka (greg. 30 – zakończenie) |
|
Śp. Maria Szajnowska (greg. 21) |
|
Śp. Stanisław Jodłowski – od Rady Rodziców Samorządowego Przedszkola w Dydni |
|
Śp. Stanisław Kot – od sąsiada Adama z rodziną |
|
5 II – V Niedziela Zwykła
|
|
7.30 |
Śp. Teresa Cyparska – od męża Tadeusza |
11.00 |
Śp. Stanisław Młynarski w 1 r. śm. |
16.00 |
Śp. Maria Szajnowska (greg. 22) |
KAPLICE DOJAZDOWE |
|
Krzywe |
Śp. Ignacy – z okazji imienin |
Poza parafią |
Śp. Jadwiga Kraczkowska – od rodziny Cyparskich z Jabłonki |
Śp. Stanisław Kot – od rodziny Turoń |
|
Krzemienna |
Za parafian |
Obarzym |
O łaskę zdrowia, opiekę Bożej Opatrzności i potrzebne łaski dla osoby Panu Bogu wiadomej |
Temeszów |
Śp. Jan |
Poza parafią |
Śp. Anna Milczanowska – od Matki chrzestnej z rodziną |