INTENCJE MSZALNE
OD 2 I DO 8 I 2023 r.
2 I – Poniedziałek
|
|
7.00 |
1. Śp. Janina Adamska – od córki Teresy Dobosz z rodziną 2. Śp. Zygmunt Zarzyka w 15 r. śm. |
Poza parafią |
Śp. Jadwiga Kraczkowska – od Dyrekcji i Rady Pedagogicznej |
Śp. Stanisław Jodłowski – od rodziny Zajdlów |
|
Śp. Stanisław Kot – od Wójta Gminy Dydnia i Pracowników |
|
3 I – Wtorek
|
|
7.00 |
Śp. Janina Adamska – od córki Lucyny z rodziną |
Poza parafią |
Śp. Aniela Kocyła – od Wójta Gminy Dydnia i Pracowników |
Śp. Jadwiga Kraczkowska – od Dyrekcji i Rady Pedagogicznej |
|
Śp. Stanisław Jodłowski – od rodziny Czoporów |
|
Śp. Stanisław Kot – od kuzynki Anny Fejdasz z rodziną |
|
4 I – Środa
|
|
7.00 |
1. Śp. Janina Adamska – od córki Ani z dziećmi 2. Śp. Maria Frydryk w 7 r. śm. |
Poza parafią |
Śp. Jadwiga Kraczkowska – od Dyrekcji i Rady Pedagogicznej |
Śp. Stanisław Jodłowski – od rodziny Sokołowskich |
|
Śp. Stanisław Kot – od kolegów i koleżanek synów Jarosława |
|
5 I – Czwartek
|
|
7.00 |
1. Dziękczynno-błagalna o zdrowie i potrzebne łaski dla rodziny za czas nawiedzenia obrazów Jezusa Miłosiernego i św. Faustyny 2. Śp. Zofia i Kazimierz Bieda |
Poza parafią |
Śp. Aniela Kocyła – od Wójta Gminy Dydnia i Pracowników |
Śp. Jadwiga Kraczkowska – od sąsiadów – rodziny Zubel |
|
Śp. Mieczysław Haduch – od Dyrektora i Pracowników Szkoły |
|
Śp. Stanisław Jodłowski – od sąsiadów Szajnowskich |
|
Śp. Stanisław Kot – od kolegów i koleżanek synów Jarosława |
|
6 I – Piątek – Uroczystość Objawienia Pańskiego
|
|
7.30 |
Śp. Ks. Adam Drewniak |
9.00 |
Śp. Józefa i Feliks Rozmus |
11.00 |
Śp. Ks. Adam Drewniak |
Poza parafią |
Śp. Janina Adamska – od rodziny Stachurów |
KAPLICE DOJAZDOWE |
|
Krzywe |
Dziękczynna w 50 r. urodzin Bogdana z prośbą i szczęśliwą |
Poza parafią |
Śp. Jadwiga Kraczkowska – od OSP z Krzywego |
Śp. Mieczysław Haduch – od Dyrektora i Pracowników Szkoły |
|
Śp. Stanisław Kot – od kolegów i koleżanek synów Jarosława |
|
Krzemienna |
Śp. Bolesław w 4 r. śm. i Cecylia Chorążak |
Obarzym |
Śp. Janina i Tadeusz Żebrak |
Temeszów |
Śp. Ludwik Strzałka (greg. 1 – rozpoczęcie) |
7 XII – Sobota
|
|
7.00 |
1. W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi 2. Śp. Zbigniew Zubel |
18.00 |
Dziękczynno-błagalna w 20 r. ślubu Beaty i Bogusława |
Poza parafią |
Śp. Jadwiga Kraczkowska – od Katarzyny i Andrzeja Sokołowskich |
Śp. Janina Adamska – od rodziny Cyparskich |
|
Śp. Ludwik Strzałka (greg. 2) |
|
Śp. Mieczysław Haduch – od rodziny Piegdoń |
|
Śp. Stanisław Kot – od kolegów i koleżanek synów Jarosława |
|
8 I – Niedziela Chrztu Pańskiego
|
|
7.30 |
Śp. Kazimierz Pocałuń w 3 r. śm. |
11.00 |
Śp. Teresa Cyparska – od Męża z rodziną |
16.00 |
Dziękczynno-błagalna w intencji żyjących i zmarłych Sióstr |
KAPLICE DOJAZDOWE |
|
Krzywe |
Śp. Stanisława i Mieczysław Haduch – od Brata |
Poza parafią |
Śp. Jadwiga Kraczkowska – od OSP z Krzywego |
Śp. Mieczysław Haduch – od wnuka Artura z Żoną |
|
Śp. Stanisław Kot – od kolegów i koleżanek synów Jarosława |
|
Krzemienna |
Śp. Janina i Tadeusz Żebrak |
Obarzym |
Za parafian |
Temeszów |
Śp. Ludwik Strzałka (greg. 3) |