INTENCJE MSZALNE
OD 3 X DO 9 X 2022 r.
3 X – Poniedziałek
|
|
7.00 |
Śp. Teresa Cyparska (greg. 3) |
18.00 |
Śp. Józef Kłodowski – od Żony |
Poza parafią |
Śp. Alicja Sech – od Wychowawcy, Rodziców i uczniów z klasy 3 Szkoły Podstawowej w Dydni |
Śp. Teresa Pawińska – od cioci Józefy z synem |
|
Śp. Stanisław Rachwalski – od Józefa Fejdasza z rodziną |
|
Śp. Stanisław Rachwalski – od rodziny Bocoń |
|
4 X – Wtorek – św. Franciszka z Asyżu
|
|
7.00 |
Śp. Teresa Cyparska (greg. 4) |
18.00 |
1. W intencji żyjących i zmarłych Braci z Róży pw. św. Franciszka 2. Śp. Henryk Wójcik – od Żony |
Poza parafią |
Śp. Teresa Pawińska – od sąsiadów Wolwowiczów |
Śp. Stanisław Młynarski – od córki Haliny z mężem |
|
Śp. Stanisław Rachwalski – od rodziny Rozmusów |
|
5 X – Środa – św. Faustyny Kowalskiej
|
|
7.00 |
Śp. Teresa Cyparska (greg. 5) |
18.00 |
Śp. Stanisław Pytlowany – od żony Barbary |
Poza parafią |
Śp. Teresa Pawińska – od Ewy i Kazimierza Fijałka |
Śp. Stanisław Młynarski – od córki Haliny z mężem |
|
Śp. Stanisław Kłodowski – od Marii |
|
Śp. Stanisław Rachwalski – od swatowej Józefy Nycz |
|
6 X – Czwartek
|
|
7.00 |
Śp. Zofia Kmiotek – od córki Heleny z rodziną |
18.00 |
1. Śp. Teresa Cyparska (greg. 6) 2. Śp. Stanisław Pytlowany – od córki Katarzyny i Piotra |
Poza parafią |
Śp. Teresa Pawińska – od Pauliny i Łukasza Woźny |
Śp. Stanisław Rachwalski – od Wiesława Rychwalskiego z Niebocka |
|
Śp. Stanisław Młynarski – od rodziny Kruczek z Brzozowa |
|
7 X – Piątek – NMP Różańcowej
|
|
7.00 |
Śp. Zofia Kmiotek – od syna Jacka z rodziną |
18.00 |
Śp. Teresa Cyparska (greg. 7) |
Obarzym |
Za parafian |
Krzywe |
Dziękczynna w 18 r. urodzin Gabrieli z prośbą o Boże błog. |
Temeszów |
Śp. Genowefa Skrabalak – od syna Kazimierza z Żoną |
Krzemienna |
Śp. Cecylia Chorążak w 3 r. śm. |
Poza parafią |
Śp. Teresa Pawińska – od kuzyna Andrzeja z rodziną |
Śp. Stanisław Rachwalski – od rodziny Piegdoń |
|
Śp. Stanisław Młynarski – od syna Ireneusza z rodziną |
|
Śp. Stanisław Kłodowski – od rodziny Krowiaków |
|
8 X – Sobota
|
|
7.00 |
Śp. Teresa Cyparska (greg. 8) |
18.00 |
Śp. Józef Pocałuń |
Poza parafią |
Śp. Stanisław Młynarski – od syna Ireneusza z rodziną |
Śp. Stanisław Rachwalski – od Roberta Pocałuń z rodziną |
|
Sp. Zofia Wójcik – od emerytowanych koleżanek i kolegów synowej Ewy Wójcik |
|
9 X – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
|
|
7.30 |
Śp. Joanna Pytlowana w 2 r. śm. |
11.00 |
Śp. Teresa Cyparska (greg. 9) |
16.00 |
Śp. Józef Pocałuń w 24 r. śm. |
Poza parafią |
Śp. Stanisław Rachwalski – od Roberta Pocałuń z rodziną |
|
Śp. Stanisław Młynarski – od syna Ireneusza z rodziną |
KAPLICE DOJAZDOWE |
|
Krzywe |
Za parafian |
Krzemienna |
Śp. Teresa i Stanisław Hardulak |
Obarzym |
Śp. Jadwiga, Władysław, Małgorzata |
Temeszów |
Śp. Rodzice: Stanisława i Józef Czopor |